© Forcon 2015  | Ceratki, siatki i pasy lite teflonowe (PTFE)
CERATKI, SIATKI I PASY LITE POKRYTE PTFE Teflon jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy DuPont. 
PASY TEFLONOWE.PL

MATY TEFLONOWE DO PIECZENIA

Maty teflonowe są doskonałym zamiennikiem papieru do pieczenia, zwłaszcza przy wypiekach na dużą skalę, w piekarniach i cukierniach. Jak do każdego produktu wykonanego z teflonu, do tego typu mat nie przywierają inne substancje. Każdemu z nas zdarzyło się zapewne, że w piekarniku zostały kawałki starego jedzenia, które później zaczyna się zwęglać i wydzielać bardzo nieprzyjemny zapach. Dzięki temu, że do mat lub ceratek teflonowych nie przywiera jedzenie, takich sytuacji możemy bardzo łatwo uniknąć. Co więcej, maty teflonowe mogą być wykorzystywane, bez wymieniania, przez bardzo długi czas – nawet do 2000 wypieków.

MATY DO PIECZENIA - GŁÓWNE ZALETY

Teflon w prywatnych domach jest przede wszystkim wykorzystywany na patelniach. Każdy, kto miał okazję smażyć na starych patelniach, a następnie zakupił produkt pokryty teflonem, wie, że różnica pomiędzy oboma materiałami jest ogromna. W tradycyjnych patelniach smażone potrawy przywierały do powierzchni, nawet przy użyciu znacznych ilości tłuszczu. Przy teflonie jest zupełnie inaczej, pokarm nie przylega do patelni, również w przypadkach, w których nie używamy masła lub oleju. Dlatego maty do pieczenia można wykorzystywać także do beztłuszczowego smażenia, na każdym rodzaju patelni. To znaczna oszczędność, ponieważ można tę samą matę teflonową używać przy pieczeniu, jak i smażeniu. Co więcej, wystarczy ją przetrzeć, żeby znów wyglądała jak nowa, dzięki czemu nie musimy regularnie kupować nowych mat, jak dzieje się to w przypadku papieru do pieczenia.

MATY DO PIECZENIA OFEROWANE PRZEZ FORCON

W naszej ofercie znajdują się maty teflonowe o trzech standardowych grubościach - 0,08 mm, 0,13 mm oraz 0,23 mm. Sprzedajemy maty do pieczenia w rolkach o wymiarze 1x30 mb, jednak możemy również przyciąć matę do wymaganego przez Państwa rozmiaru.

Mata teflonowa do pieczenia Linia Logo pasy teflonowe
Teflon, Kevlar, Mylar jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy DuPont.
Maty   teflonowane   wielokrotnego   użytku   (nawet   do   2000   wypieków)   marki Forflon   znakomicie   sprawdzają   się   jako   ekologiczny   i   ekonomiczny   zamiennik papieru do pieczenia. Dzięki   nieprzywierającej   powłoce   wykonanej   z   popularnego   Teflonu®   (PTFE) oraz    bardzo    wysokiej    odporności    temperaturowej    (    +260°C    pracy    ciągłej) znajdują   swoje   zastosowanie   przy   wypiekach   pieczywa   i   ciast,   a   także   jako podkładka do beztłuszczowego smażenia na patelni. Ceratki    teflonowe    do    pieczenia    marki    Forflon    posiadają    niezbędne    atesty dopuszczające kontakt z żywnością. Standardowe grubości mat to 0,08mm 0,13mm oraz 0,23mm W   ciągłej   sprzedaży   posiadamy   pełne   rolki   w   wymiarze   1x30mb   jak   również docięte   arusze   na   wymagany   wymiar.   Maty   teflonowe   sprawdzają   się   jako zamiennik     papieru     do     pieczenia     zarówno     w     dużych     przemsyłowych piekarniach jak i w domowych warunkach.
English Version
DEUTSCH
Deutsch Version Mata do pieczenia
Linia niebieska
Dolore fugiat Zwykłe, antystatyczne, porowate. Grubość 0,08 - 1,00 mm. Z klejem, bez kleju.
Więcej informacji Więcej informacji
Tempor proident Z włókna szklanego, nomexu, kevlaru. Wielkość oczek od 1x1 do 8x8 mm. Szerokość do 5200 mm.
Więcej informacji Więcej informacji
Aute culpa elit Zwykłe, antystatyczne. Grubość 0,11 - 0,45 mm.
Więcej informacji Więcej informacji Mata teflonowa do pieczenia Siatki pokryte teflonem Ceratki Kevlarowe
Ut ullamco Połącznia zgrzewane i mechaniczne. Wzmocnienia brzegów. Prowadzenie. Wykonanie specjalne.
Więcej informacji Więcej informacji
Commodo   Taśmy strefowe - przeznaczoen są głównie do maszyn pakujących.
Więcej informacji Więcej informacji
Voluptate ea culpa Wykonujemy cięcie na powierzonych materiałach nawiniętych na gilzy kartonowe.
Więcej informacji Więcej informacji Siatki i pasy transportowe Blank photo Blank photo Biała linia Linia niebieska Linia biała Linia niebieska Linia biała
CERATKI, SIATKI I PASY LITE POKRYTE PTFE
PASY TEFLONOWE.PL
Pasy teflonowe logo © Forcon 2015  | Ceratki, siatki i pasy lite teflonowe (PTFE)
Teflon jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy DuPont.